Nga humbja e babit te problemet financiare, rrëfimi prekës i Egla Cenos emocion publikun


Egla, njëra prej banoreve më dinamike të Big Brother VIP3, ka rrëfyer momentet më të vështira të jetës.

Në linjën e jetës, ajo tregoi se babi i ka ndërruar jetë në një moshë të re, duke lënë jetime atë dhe dy vëllezërit e saj.

Pas kësaj periudhe, kalvari i vuajtjeve nuk ka përfunduar, pasi familja e saj u përball me probleme ekonomike.

Kushtet e vështira për t’u rritur, mungesa e elementëve më bazikë, por edhe ëndrra për aktrimin e shtynë atë të emigronte drejt Italisë.

”Vëllai ikte në shkollë me këpucët e mamit. Do doja që babi të kishte rritur vëllezërit, t’i mësonte shumë gjëra atyre. Do doja që ta kisha afër, ti shihja rrudhat. Ta shihja teksa plakej. Të shëtisnim bashkë, shumë gjëra”, tha Egla ndër të tjera.

Një rrëfim prekës që emocionoi publikun.

Pas këtij rrëfimi emocionues, banorja e Big Brother VIP, u takua me mamanë e saj.

Një përqafim emocionues mes tyre, por shoqëruar me shaka dhe batuta.

Latest articles

Related articles