Trëndafila të bardhë dhe bluza me foton e Liridonës, rivarroset në vendlindje 30-vjeçarja!

Liridona Ademaj, 30-vjeçarja e vrarë nga bashkëshorti i saj është rivarrosur ditën e sotme në vendlindje.

Siç bëhet me dije nga burimet për media ajo u zhvarros nga varrezat e fshatit Cërmjan  Gjakovës, me kërkesë të familjes. Qindra qytetarë tashmë kanë shkuar për të ngushëlluar familjen Ademaj.

Pjesë e ceremonisë së varrimit të Liridona Ademajt është bërë edhe Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla.

Latest articles

Related articles