Vajza e Sylvinho shpërthen në lot për kualifikimin e Shqipërisë në Euro24

Kualifikimi në Kampionatin Evropian ka bërë që të gjithë shqiptarët të jenë në festë të madhe. Nuk ka munguar as mirënjohja dhe përshëndetjet për trajnerin Sylvinho.

Por bashkë me tifozët shqiptarë, për kualifikimin e kombëtares tonë ka gëzuar shumë edhe vajza e Sylvinho. Vajza e tij, Tati nuk i ka fshehur emocionet në postimet në rrjetet sociale, ku shihet e përlotur.

“Dhe unë jam duke qarë në një lokal” i shkruan ajo bashkëbiseduesit.

Latest articles

Related articles