Në kërkim ndërkombëtar, arrestohen në Tiranë 3 të shumëkërkuarit


Tre persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge janë vënë në prangat e policisë së Tiranës.

Mësohet se të arrestuarit janë Ardian Korriku, Jurgen Korriku dhe Etleva Adami, të shpallur në kërkim ndërkombëtar në kuadër të operacionit të koduar “Puzzle 2020”, për trafik ndërkombëtar të drogës

Latest articles

Related articles