Opozita pengon nisjen e seancës së Kuvendit! Përmbysen karriget e ministrave! Deputetet e Berishës u ‘zaptojnë’ vendet

Deputetët e Berishës kanë reaguar sot në seancë plenare si një ish qeveri duke u përplasur me mazhorancën socialiste.

Përplasjet në Kuvend vijnë si pasojë e bllokimit që mazhoranca socialiste i ka bërë Komisioneve Hetimore dhe përfaqësimit të Berishës në Komisionin e Reformës Zgjedhore.

Latest articles

Related articles