Pa surpriza, presidenti Begaj dekreton ndryshimet e qeverisë Rama III

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka dekretuar këtë të shtunë shkarkimin e ministrave që largohen nga detyra, dhe njëkohësisht emërimin në detyrë të ministrave të rinj.

Latest articles

Related articles