Lëshohen 6 urdhër-arreste, mes tyre një ish-polic. Kontroll një kompleksi luksoz në Fushë-Kuqe

Vijojnë të dalin etaje në lidhje me operacionin ndërkombëtar të antidrogës, ku Guardia di Finanza, DEA amerikane dhe policia shqiptare goditën një grup kriminal në Kurbin. Mësohet se janë firmosur urdhër arreste vetëm për 6 persona, mes tyre Ardit Ismailuka, ish-zyrtar policie. Po ashtu mësohet se janë ushtruar kontrolle në një kompleks luksoz në Fushë-Kuqe ku janë gjetur dhe dy armë.

Latest articles

Related articles