Ilir Meta distancohet nga pazari Rama-Berisha për kullën 58 kate

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka denoncuar ditën e sotme se një kullë 58 katshe do ndërtohet në zemër të Tiranës, pranë bashkisë.

Sipas Blushit, babëzia dhe marrëzia për të shkatërruar çdo hapësirë të gjelbërt të Tiranës, nuk është gjë tjetër veçse korrupsion dhe përfitim, duke shtuar se vetëm Erion Veliaj dhe klientët e tij do të përfitojnë më shumë para nga kjo gjë.

Latest articles

Related articles