VIDEO| Kur Basha ia faktonte live Ramës se inceneratorët janë aferë korrupsioni

E vërteta ka rrugë të gjatë, por mbërrin!

Momenti ku lideri opozites, kryetari i PDSH Lulzim Basha, ia fakton publikisht Edi Ramës, se inceneratorët janë aferë e pastër korruptive ku do të vidhen qytetarët.

Dje u sekuestrua Inceneratori i Tiranës pasi ishte dhe është inegzistent dhe skemë mashtrimi prej 127milionë€.

Ndiqni videon për më qartë.

1.Inceneratori i Tiranës, është projekt fantazëm që nuk do bëhet kurrë por vetëm sa do vjedhi mbi 127milionë € qytetarëve.

2.Pronarët e vërtetë të atij Inceneratori janë Mërtiri, Zoto, Ahmetaj dhe TI EDI Rama!!!
Por jeni fshehur me kompani guackë në Offshore.

3. Si kryetar bashkie në 2011 unë bashkë me GIZ, Qeverinë Gjermane dhe Bankën Botërore realizuam një studim ku me landfille do menaxhoheshin gjithë mbetjet e Tiranës.
PA ASNJË KOSTO SHTESË!!!

4.Studimi 2milion€ i paguar nga Qeveria Gjermane u hodh poshtë nga ty Edi Rama sepse ti ke pasur plan që me Ahmetajn dhe Mërtiri/Zoton të vidhni qindra milionë € me skemën e inceneratorëve/ Edlira Devolli Leka

Latest articles

Related articles