VIDEO | Grida Duma dhe Ervin Salianji shfaqen në jahtin luksoz në Sarandë

Lidhja e tyre është përfolur dhe më herët për shkak të mesazheve dhe fotove të publikuara.

Dhe bëhet fjalë për moderatoren Grida Duma dhe deputetin e Partisë Demokratike Ervin Salianji, të cilët janë kapur së bashku në një jaht të ankoruar në qytetin bregdetar Sarandë.

Në videon e publikuar nga hashtag.al, shihet qartë teksa Salianji shërbehet nga një punonjëse dhe më pas drejt tij shkon Grida.

Vetë protagonistët e videos së mëposhtme nuk kanë komentuar kurrë për një marrëdhënie mes tyre, por në një emision disa muaj më parë, Duma është shprehur se është në një lidhje po pa dhënë shumë detaje

Latest articles

Related articles