Tiranë – Gjendet trupi i një vajzë në ambientet e një pallati, dyshohet se ka ndërruar jetë për …

Një 31 vjeçare është gjendur e pajetë sot nga Policia e Tiranës.

Siç njofton policia, e reja është gjendur në ambientet e një pallati të pabanuar dhe dyshohet se ka humbur jetën për shkak të mbidozës.

Latest articles

Related articles