TIRANË | Goditi me qytën e armës një person, në pranga

Një 45-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi goditi jë shtetas me tytën e pistoletës, dhe më pas u largua. Në pranga përfundoi Elton Duva, i cili pasi goti me tytën e pistoletë një 37-vjeçar, është larguar.

Sakaq policia ka sekuestruar një armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak.

Latest articles

Related articles