La pas dy fëmijë, kjo është 48-vjeçarja shqiptare e cila u vra nga burri në SHBA

SHBA- Kjo është Arjana Gllafce, gruaja 48-vjeçare e cila u qëllua për vdekje me armë nga burri i saj, Arben Gllafce. Ishte Arbeni ai i cili qëlloi disa herë mbi gruan e më pas qëlloi për vdekjen edhe veten. Ata kishin dy djem, një 24 vjeç dhe një tjetër në moshë minorene autik.

Kur oficerët arritën brenda banesës, ata gjetën Arjanën dhe Arbenin të vdekur. Mjeku ligjor e cilësoi vdekjen e Arjanës si vrasje, e 13-ta në qark këtë vit, nga plagët e shumta me armë zjarri dhe e cilësoi vdekjen e Arbenit si një vetëvrasje nga një plagë me armë zjarri. Familjarët e të dyve janë njoftuar për vdekjen.

Të afërmit kërkojnë ndihmë për fëmijët që kanë mbetur jetim. Ato kanë hapur një ‘gofund me’ për t’i ndihmuar.

Latest articles

Related articles