“A po vjen ta thithësh njëherë?” Fansi i bën kërkesën e pazakontë në mes të koncertit, Luiz Ejlli i jep përgjigjen

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” Luiz Ejlli vazhdon të mbetet ende një ndër personazhet me të përfolur dhe më të suksesshëm të momentit. Së fundmi, këngëtari bëri një turne koncertesh në SHBA, ku performoi para mijëra fansave të tij.

E teksa në rrjet qarkullojnë video të këngëtarit ku shfaqet duke bërë batuta me ta, një moment që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ishte kur një fans i ka bërë një kërkesë të pazakontë duke iu drejtuar me fjalët: “A po vjen ta thithësh njëherë, se na u ça hunda vlla”.

Ndërsa përgjigja epike e këngëtarit ishte: “E kam në xhep”.

Latest articles

Related articles