“Publiku ka vendosur…”, Luizi tregon merakun e vetëm që i ngeli nga dasma e Arbanës dhe Eduardit

Mbrëmjen e djeshme Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dasma u organizua në Toskana dhe ishte shumë private e me pak të ftuar.

Ra në sy fakti që Luizi nuk ishte në dasmë. Ai ndodhet në SHBA ku po mban disa koncerte e prej andej i ka dhënë një mesazh çiftit.

Ai ka publikuar një video ku thotë:

“I vetmi merak që më ngeli që nuk jam te dasma e Arbanës dhe Eduartit është ai momenti kur tu thonë “A do ti Arbana ta marrësh Eduardin për burrin tënd?” Dhe fillon tën-tën…deri në gusht”.

Krah videos ka shkruar “Publiku ka vendosur që ju të trashëgoheni”.

Latest articles

Related articles