Ja si u ndanë votat për propozimet në kryesinë e PD


Zbardhen të plotë emrat që votuan “pro” hapjes së garës për kreun e ri të Partisë Demokratike, ku vetëm 2 ishin kundër. Për “jo” e dhanë votën, Jonila Godole dhe deputeti Flamur Hoxha, ndërkohë që Jorida Tabaku, Juela Hamati dhe Oriela Nebiaj, të treja kanë abstenuar.
1. ENKELEJD ​ALIBEAJ
2. FLUTURA ​AÇKA
3. JEMIN ​GJANA
4. TAULANT ​ZENELI
5. ENDRI​​ HASA
6. INDRIT ​SEFA
7. KRESHNIK​ÇOLLAKU
8. ROLAND ​BEJKO
9. GENTIAN ​GABA
10. AGRON​KAPLLANAJ
11. ARBI ​​AGALLIU
12. FITIM ​​ZEKTHI
13. GAZMEND ​KODUZI
14. MERITA​ BAKIU
15. ORJOLA ​PAMPURI
16. TAULANDA ​JUPI
17. XHEMAL ​GJUNKSHI

2 kunder: Jonila Godole dhe Flamur Hoxha

3 abstenime: Jorida Tabaku, Juela Hamati dhe Oriela Nebiaj

Latest articles

Related articles