Nuk i ikën fiksimi! Di Caprio kapet “mat” me modelen 22-vjeçare

Leonardo Di Caprio duket se ka nisur një aventurë të re. Aktori është fotografuar nga paparacët në Ibiza në praninë e një tjetë bukurosheje. Di Caprio është parë me një modele 22 vjeçare me të cilën është ngjitur në jahtin e tij.

Ajo quhet Megan Ross dhe është mike e Gigi Hadid, një modele e cila gjithashtu është përfolur për një lidhje me yllin e Hollivudit.Ajo nënshkroi me “Women Management” në moshën 15-vjeçare dhe bëri debutimin e saj në pasarelë si një modele ekskluzive për “Givenchy”.

Pamja dhe talenti i saj i mrekullueshëm e bënë atë të sfilojë në pasarelë për stilistë të shquar si “Chanel”, “Stella McCartney”, “Dolce & Gabbana” dhe “Versace”.

Teksa natyra e saktë e marrëdhënies së saj me Leonardo DiCaprio mbetet e panjohur, prania e saj në krah të aktorit të famshëm gjatë pushimeve të tij në Ibiza ka tërhequr vëmendjen.

Spekulimet për marrëdhënien e tyre kanë nxitur kureshtjen mes fansave dhe mediave, duke shtuar një atmosferë intrigash në karrierën e saj tashmë emocionuese të modelingut.

Latest articles

Related articles