“Më vodhën” – Berisha: Populli të protestojë për mua!

Pas humbjes në zgjedhjet e 14 majit, ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë thirrje për protesta. Në fjalën e tij në parlament këtëtë hënë, ai pasi ka deklaruar edhe njëherë se votat dhe fitorja e opozitës u vodhën nga Edi Rama, ndaj i ka kërkuar popullit që të ngrihet në protesta të mëdha. Sipas tij, kjo është e vetmja rrugë.

Latest articles

Related articles