Kreu i grupit parlamentar të PD Bardhi takim me dy senatorët e SHBA

Kryetari i Grupit të PD Gazment Bardhi takim me senatorët amerikan: Partneriteti me SHBA është jetik për të ardhmen e vendit

Postimi j plotë i Bardhit:

Ishte kënaqësi takimi me senatorët amerikanë Chris Murphy dhe Gary Peters. Partneriteti i Shqipërisë dhe PD me SHBA është jetik për të ardhmen e vendit dhe forcimin e demokracisë. SHBA kanë qenë dhe do të mbeten përjetë miqtë tanë më të mirë. 🇦🇱🤝🇺🇸

Latest articles

Related articles