E mashtroi nëpërmet rrjeteve sociale duke i marrë 10 mijë euro

Një 46 vjeçare me inicialet E. D., banuese në Elbasan është vënë në pranga, pasi ka mashtruar nëpërmjet rrjeteve sociale një 32-vjeçar nga Maqedonia e Veriut, duke i prezantuar të dhëna të rreme shëndetësore dhe personale të saj.

Nga kjo veprimtari kriminale dyshohet se shtetasja E. D., ka përfituar rreth 10 000 euro.

Latest articles

Related articles