“Sa emocione kam që do dal”/ Dea Mishel bisedon me Efin

Dhe një ditë ndan katër finalistët nga finalja e madhe e Big Brother VIP 2.

Teksa qëndronin në verandën e shtëpisë, Dea Mishel i tha Efit se ka shumë emocione për daljen e nesërme. Ajo u shpreh se natën e parë nuk ka pasur emocione, por tani po i ndjen shumë.

Efi tha se kjo është diçka normale pasi ata kanë ndenjur brenda shtëpisë për katër muaj me radhë.

Latest articles

Related articles