4 “banorë” të rinj do t’i shtohen Big Brother Vip

Fushatë zgjedhore edhe në “Big Brother VIP”, ja çfarë ndodhi sot në shtëpi

Të dielën, shtëpisë së Big Brother Vip Albania do t’i bashkohen 4 personazhe të njohur të ekranit.

Të parët që konfirmuan ishin dy moderatorët e “Wake Up” Enxhi Nasufi dhe Blendi Salaj.

Më pas kanë konfirmuar edhe dy moderatoret e “Pardon my french”, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro.

Kujtojmë se herë pas here banorët kanë zhvilluar talk-show, ndërsa këtë herë do kenë mundësinë të flasin me vetë moderatorët e emisioneve.

Latest articles

Related articles