Dea Mishel, finalistja e tretë e Big Brother Vip, Jori e pakënaqur me largimin

Mbrëmjen e djeshme në Big Brother VIP është shpallur finalistja e tretë, Dea Mishel.

Dea ishte më e votuara në televotimin që Arbana hapi për finalistin e radhës.

Ajo falenderoi të gjithë ata që e kanë votuar e që i kanë dhënë mundësinë të jetë më pranë fitores dhe tha se nuk po e besonte dot.

Latest articles

Related articles