Plas keq mes Luizit dhe Deas: Ti je fundërrinë!Ti nuk di akoma kush je, vajte 40 vjeç

Luiz Ejlli ka nisur që prej mëngjesit të së mërkurës një fushatë kundër një prej banoreve të shtëpisë, Efit. Mirëpo, duket se jo gjithçka ka shkuar siç duhet, pasi ai ka hasur në rezistencën e disa prej konkurrentëve të tjerë.Luizi ka vendosur që t’i quajë të gjithë banorët pa karakter dhe çapaçulë. Pas akuzave të këngëtarit, nuk ka munguar as përgjigjja e Deas, e cila i tha se ai është 40 vjeç dhe nuk e di akoma se kush është.

Luizi: O njerëz pa karakter, o çapaçula

Dea: Ti njëherë që flet për karkater nuk e diLuizi: Ti je e fundit, ti je fundërrina

Dea: Kur flet ti për karakter mos ngelt njeri në këtë planet. Ti nuk di akoma kush je, vajte 40 vjeç.

Latest articles

Related articles