Trafik makinash nga Kosova drejt Shqipërisë, Gjykata jep vendimin për rrjetin kriminal (emrat)

GJKKO ka dhënë sot vendimin për 7 anëtarët e një bande kriminale që akuzohen për trafik të mjeteve motorike nga Kosova drejt Shqipërisë.

Bëhet fjalë për shtetasit Selaudin Shahini, Ndriçim Shahini, Ervis Cara, Endi Ahmetaj, Vojsava Doda, Aurel Shatri dhe Fatri Braha.

Latest articles

Related articles