Aktori i humorit Elvis Pupa lë shtëpinë e Big Brother

Aktori i humorit Elvis Pupa ka lënë sot shtëpinë e Big Brother, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

“Nëse s’më respekton, nuk toleroj’, Luizi përplaset ashpër me Efin: Je personi i fundit që mund të ofendojë
Në një televotim me Dea Mishel, Qetsorin, Nitën dhe Jorin, Visi është zgjedhur si banori më pak i preferuar nga publiku për të vazhduar garën e çmimit të madh

Latest articles

Related articles