Luizi parashikon finalistët e Big Brother Vip, ja kush janë katër emrat

Luiz Ejlli ka befasuar ndjekësit ditën e sotme, pas deklaratës së tij se kë dëshiron të shoh në finale.

Sipas tij finalistët janë ai vetë, Nita, Kristi dhe Dea. Ajo çka bie në sy është fakti që mungon emri i Kiarës.

“Unë them se 4 finalistët janë, Luizi, Nita, Kristi dhe Dea. Të tre që përmenda për këtë arsye i dua jashtë, tani i shoh edhe si lojtar e si publik. Nita përfaqëson Kosovën, pati fat, por fati pjesë e lojës është. Por, edhe ka mbajtur qëndrim, e meriton.

Dea, vajza që ishte inekzistente, por pastaj përdori mënyrat e veta… Por, vajzë qytetare, simpatike, familje artistësh, shumë e ndjeshme, i shkojnë lotët direkt dhe kjo godet te publiku.

Kristi i veçantë, nuk marrim vesh si hyri e si vazhdon… Ky djalë i veçantë në modelin po a për mirë e për keq…

Luizi luajti fort. Pra, katër personazhe me mënyra të ndryshme loje dhe secili ka rrugën e vet e nuk do të kenë pas komentet e publikut për rrugëtimin deri në finale”, tha Luiz Ejlli.

Latest articles

Related articles