Luizi i bën Noizyt kërkesën që të gjithë fansat e prisnin

Luizi ka shprehur sot të njëjtën kërkesë si fansat. Duke dëgjuar këngën e re të Noizyt me Yll Limanin nga albumi “Alpha” ai i ka kërkuar një bashkëpunim reperit.

“Me shumë gjasa Noizy do thotë se “E dua fort Luizin”. E para, unë nuk jam përzier kurrë në konfliktet që kishin këta me grupet e tjera. Po të bëj një këngë me Noizyn unë, çfarë mendoni ju? O Gels, ta bëjmë një këngë zemra? Ta hënksha zemrën! Dhe do bëhet klipi në makinë cabrio. Vetëm duke ecur!”-tha sot Luizi.

Latest articles

Related articles