Ngjarje e rëndë, përdhunuan 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, shpallet në kërkim reperi i njohur

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Greqi.

Bëhet me dije nga mediat se një 19-vjeçare me origjinë shqiptare në Rethymno të Kretës është përdhunuar nga 3 persona.

Sipas “Protothema”, bëhet me dije se shqiptarja ka dëshmuar në nëndrejtorinë e Sigurimit të Rethymnon se teksa po argëtohej në një klub të njohur, ku këndonte një reper, kur një bashkëpuntor i tij e ka marrë në gjendje të dehur dhe e ka çuar në një hotel në orët e para të së hënës.

Aty, 23-vjeçari i ka ofruar një sasi kanabisi, duke bërë që vajza të humbasë plotësisht kontrollin e vetes. Pak më vonë, reperi 24-vjeçar ka mbërritur në dhomë së bashku me një 30-vjeçar me origjinë shqiptare, i cili sipas denoncueses e ka përdhunuar në grup. Kur pak më vonë e kuptoi se çfarë kishte ndodhur, e reja njoftoi disa nga miqtë e saj dhe ata shkuan në Polici.

Pasditen e djeshme policia ka arrestuar 30-vjeçarin shqiptar në portin e Heraklionit teksa po përgatitej të hipte në skafin e nisur për në Pire.

19-vjeçarja pritet të ekzaminohet nga mjeku mjekësor, ndërsa reperi 24-vjeçar dhe partnerja e tij 23-vjeçare, ende nuk janë kapur. 24-vjeçari, edhe pse jo i identifikuar me emër, konsiderohet si një nga yjet më të mirë të skenës greke të repit për momentin dhe është djali i një këngëtari të njohur hip-hop dhe artisti tatuazhesh, i cili u gjet i vdekur në dyqanin e tij në vitin 2011.

Latest articles

Related articles