Hyrje të reja në shtëpinë e “BBVA”? Beniada Nishani plas ‘bombëm’ me deklaratën e fundit

Beniada Nishani një nga finalistet e ‘BBVA’ edicioni i parë ka befasuar rrjetin me deklartën e sotme.

Edhe pse një nga personazhet më të dashura për publikun gjatë spektaklit, pas mbarimit të kësaj eksperience ajo ka vazhduar karrierën e saj, por tani me një vëmendje më të madhe. \

Prej pak kohësh bukuroshja ka nisur jetesën në Tiranë, për të realizuar projekte te reja, jo tashmë në modeling, por edhe në moderim si bashkëprezantuese në “Procesi Sportiv”, pasi ajo dëshiron që të qëndrojë këtu dhe ta fillojë karrierën e saj edhe në vendin e saj.

Tashmë të gjithë e dinë për shoqërinë e ngushtë që Beniada ka me një nga banoret e “BBV2”, Jori Dellin dhe këtë mund ta shohim edhe në rrjete sociale, ku shikon se sa shumë Beniada e suporton Jorin. Vetëm pak më parë me anë të një shkrimi në postimin e fundit, Beniada ka ngritur dyshimet se ndodhta sonte mund të futet në shtëpinë e “BBV2” për të surprizuar Jorin.

“Kujt do ti bej une surprize sonte”, shkruan Beniada bashkangjitur me një foto.

Latest articles

Related articles