Efi për Luizin: Mendoja se do gjeja miqtë që lashë këtu brenda, u zhgënjeva

Me rikthimin e saj në “Big Brother VIP”, Efi është zhgënjyer nga Luizi. Mbrëmjen e sotme ajo është shprehur se mendonte se gjente miqtë e saj në shtëpi, por nuk ndodhi kështu.

Efi: Është e tmerrshme. Unë nuk u cudita nga asgjë që pashë. Ndihem shumë e zhgënjyer nga miqtë që kam pasur. Kam folur me Luizin e di që do Kiarën në finale, por nuk e kuptoj pse nuk do të jemi miq. E kam disktuar dhe me banorë të tjerë, nuk e kuptoj qëllimin e Luizit që të më mbajë larg. Mund të më pyeste, ndihem e zhgënjyer sepse jam e njejta. Nuk cuditem nga asnjë, zhgënjimi im është Luizi. Kam dyshim që Luzii ka folur me Kiarën. Ata që kam konsideruar miq, tani nuk janë më. Me aq sa njoh Luizin, mendoj se ka folur me Kiarën dhe mban këtë qëndrim me mua, diçka ka këtu.

Latest articles

Related articles