“Stafetën ia lashë Deas”, Olta zbulon çfarë i tha Qetsorit në vesh para se të dilte

Pasi hoqi dorë nga gara për çmimin e madh, Olta Gixhari dëshiron që “Big Brother VIP 2”, ta fitojë Dea Mishel. Në një intervistë me Megi Pojanin për “Fan Club”, pak minuta pasi la shtëpisë, Olta u shpreh se stefetën ia ka lënë Deas.

Madje, tregoi disa nga këshillat që i ka dhënë në ditët e fundit të qëndrimit në shtëpi banorëve që ajo mbështeste, Deas dhe Qetsorit.

‘’Dua që Big Brother-in ta fitojë një femër dhe ajo është Dea Mishel. Stafetën ia kam lënë Deas. Ajo ishte e vetmja që kuptoi vendimin tim për të dalë dhe më mbështeti. I thashë më ndiq se dua të të lë ca gjëra.

E pajtova me Qetsorin, i hapa disa pista në lojë. Kur po dilja, i thashë Qetsorit te veshi që Visi nesër ka ditëlindjen e të atit që ka tetë vite që ka ndërruar jetë dhe t’i qëndrojë pranë”.

Sipas Oltës, katër konkurrentët që duhet të përballen në finale janë Dea Mishel, Luizi, Qetsori dhe Kristi.

Latest articles

Related articles