Atentat me eksploziv në Shkozet, shpërthen një automjet

Një atentat me eksploziv ka ndodhur në Shkozet. Mësohet se një automjet ka shpërthyer dhe ende nuk ka informacion nëse ka viktima.

Gjithashtu nuk dihet se kush e drejtonte makinën dhe sa persona ishin brenda.

Mjeti raportohet se është në pronësi të shtetasitA ldi Mustafa. Ai po ecte me mjetin e tij në një zonë të Shkozeti. Ngjarja ka ndodhur në orën 13:56 të ditës së sotme. Mjeti është në pronësi të Aldi Mustafas, i njohur si miku i ‘Rrumit të Shijakut’, por ende nuk është e konfirmuar se ai ka qenë në mjet, apo nëse ka qenë i vetëm.
Makina e cila është një golf 5 dhe ka marrë flakë në rrugën në afërsia të ndërmarrjes se njohur Ormn.

Latest articles

Related articles