Horoskopi i astrologut Paolo Fox për 2 prillin

Parashikimet e datës 2 prill me astrologun Paolo Fox

Dashi-Në këtë ditë do të keni një nxitje të këndshme nga yjet për të përjetuar emocione të forta, përpiquni të kaloni kohë me partnerin ose nëse jeni beqarë, ta kërkoni atë.
Në punë gjithçka shkon mirë, vetëm pak stres por asgjë më shumë. Tani, megjithatë, përpiquni të rimbushni bateritë.

Demi-Kjo e diel fillon me një dëshirë të madhe për dashuri, kështu që do të jeni veçanërisht të dashur me partnerin.
Për sa i përket punës, ka pakënaqësi, sidomos për ata që punojnë si punonjës. Filloni të kërkoni diçka të re nëse nuk jeni të kënaqur me atë që po bëni.

Binjakët-Në dashuri duhet të tregoheni pak të kujdesshëm sepse ekziston mundësia e disa zënkave me partnerin.
Në punë nuk jeni shumë të kënaqur me rezultatet e deritanishme por prisni që të vijnë propozime të mira.

Gaforrja-Ky qiell është i bukur për ata që tashmë kanë gjetur dashurinë, por edhe për beqarët që mund të konsuderojnë takime të reja interesante.
Në punë, vazhdoni të bëni më të mirën për të marrë kënaqësi dhe shpërblime.

Luani-Jujdes nga nervozizmi që do të ndihet sot dhe mund të kalojë në jetën tuaj të dashurisë.
Për sa i përket punës, mundohuni të përfundoni gjithçka deri në mëngjes sepse pasdite do të vijë pak dembelizëm.

Virgjëresha-Kjo ditë është e bukur për të shijuar pak relaks bashkë me personin e zemrës.
Organizoni një udhëtim jashtë qytetit dhe për sa i përket punës, vijnë lajme të mira.

Peshorja-Ka ardhur koha të mbani nervat sepse në të kundërt rrezikoni të shembet dhe ta lëndoni shumë partnerin.
Në punë është një moment kërkues por do të arrini të merrni shumë kënaqësi prej tij.

Akrepi-Qielli i sotëm sheh disa rikthime të mundshme, por mendoni me kujdes nëse duhet të ktheheni në të kaluarën apo të jetoni në të tashmen.
Në punë shfrytëzojeni momentin për të kërkuar shpërblime më të mëdha.

Shigjetari-Përpiquni të mos përfundoni gjithmonë në marrëdhënie shumë të komplikuara dhe që ju bëjnë të vuani, keni nevojë për më shumë stabilitet në dashuri. Në punë ka mundësi diskutimi me kolegët, bëni kujdes.

Bricjapi-Ky moment i jetës suaj është i vështirë, veçanërisht për dashurinë.
Duket se thjesht nuk mund të gjesh personin e duhur.
Ka ende pakënaqësi në punë.

Ujori-Sot jeni pak të zhytur në mendime, ndaj bëni kujdes.
Megjithatë në punë keni gjetur një ekuilibër të mirë.

Peshqit-Tregohuni pak të kujdesshëm në dashuri sot sepse yjet ju shohin pak më të pasigurt se zakonisht.
Kujdes në punë, është një moment delikat por do të dilni fitimtar.

Latest articles

Related articles