Efit nuk i del e keqja me Dean: Do bëjmë gati valixhet e tua

Efit nuk i ka dalë e keqja me Dean, pasi ishte kjo e fundit që e çoi në nominim me Kiarën dhe Luizin. Asokohe konkurrentja u largua nga shtëpia, mirëpo mbrëmjen e djeshme u rikthye sërish dhe duket se do bëjë çmos që ta nxjerrë Dean jashtë.

Këtë ajo ia ka thënë në sy Deas gjatë darkës.

Efi: Unë do fle me Dean dhe avash avash do e spostoj

Dea: Do të të spostoj unë para prapë

Efi: Ti të nisësh valixhet që nesër, se sot jam e qeshur, po nesër do bëjmë gati valixhet e tua

Latest articles

Related articles