Motra e Luizit flet për herë të parë për Kiarën, zbulon raportin mes tyre

Pas daljes nga BBVA, Të gjithë janë shprehur kurioz nëse Kiara është takuar me familjarët dhe miqtë e Luizit. E mesa duket, pas shumë ptejesh motra e Luziit ka vendosur të shuajë dyshimet.
Duke iu përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, motra e Luizit, Ina, ka folur edhe për Kiarën.

Ajo ka treguar se kanë foluar me moderatoren dhe ju duket shumë ndryshe nga cfarë kanë parë nga ekrani. Gjithashtu me një përgjigje shumë diplomatike, Ina tregoi se ata e shohin Kiaren, njësoj sic e sheh Luizi.

Latest articles

Related articles