“Unë po të pres!”/ Bledi Mane s’heq dorë nga ‘nusja’ Nita, urimi special i gazetarit

Gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP Albania”, gazetari Bledi Mane “u martua” me Nita Latifin. Në shtëpi u organizua dasma dhe çifti shkëmbeu edhe puthjen.

Por nga ana e Bledit kjo nuk ishte vetëm në kuadër të lojës, por edhe më tej. Ai ka shprehur gjithmonë se mes tij dhe Nitës mund të ketë një marrëdhënie serioze dhe këtë e bëri edhe në urimin e ditëlindjes.

“Pasi uruan të gjithë dje, sot është rradha ime: Gëzuar ditëlindjen @nitalatifii ???????????? Unë po të pres!”, shkruan Bledi Mane

Latest articles

Related articles