85-vjeçari hidhet nga kati i pestë, humbet jetën në spital (Emri)

Një 85-vjeçar ka përfunduar fillimisht në spital pasi është hedhur nga kati i pestë i banesës.

Ai u transportua me urgjencë në gjendje të rëndë dhe fatkeqësisht ndërroi jetë.

Ngjarja ka ndodhur këtë të mërkurë, në lagjen nr. 3, në Korçë.

Skënder Muçollari ka tentuar edhe më herët të vetëvritet. Në momentin e ngjarjes 85-vjeçari ka qenë vetëm në banesë.

Mësohet se ai vuante nga skleroza.

Latest articles

Related articles