Ja lista e PD për këshilltarët bashkiakë të Tiranës. Emrat

Partia Demokratike me kryetar të komanduar, Enkelejd Alibeajn, ka dorëzuar mbrëmë në KQZ listën për kandidatët dhe këshilltarët bashkiakë për zgjedhjet e 14 majit.

Në Tiranë ku kandidat për kryetar do të jetë Roland Bejko, listën e këshillit bashkiak e kryeson pedagogia Enriketa Pandelejmoni, ndërkohë që i dyti në listë është ish futbollisti i Tiranës, Gentian Muça.

Në listë janë gjithashtu Zak Topuzi dhe pedagogia Liljana Ramasaço.

Latest articles

Related articles