“Jam e nderuar që do dal nga ti”/Kiara dhe Olta bisedojnë(Video)

Olta dhe Kiara janë “kokë më kokë” në nominim këtë javë dhe njëra prej tyre do të largohet nga shtëpia.

Kiara e ka thënë shpesh që parandjenë se do jetë ajo e eliminuara këtë të shtunë.

Në një diskutim me Oltën ajo u shpreh se do jetë e nderuar që do të dalë nga ky nominim përballë saj.

Latest articles

Related articles