Festa në Pishinë/Luizi kërcen me Kiarën, djemtë lahen në pishinë(Video)

Atmosfera festive ka kapluar shtëpinë. Të gjithë banorët kanë dalë në oborr për të festuar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve të ndryshme. Disa prej tyre kanë zgjedhur të lahen në pishinë.

Nuk kanë munguar as batutat nga banorët, ku ndërkohë që këndonin pjesë nga këngët, i kënduan gjithashtu edhe ‘zarfit të zi’.

Teksa Lorenci dhe Keisi kërcenin me njëri tjetrin, kjo e fundit është penguar dhe rrëzuar.

Banorët duket se e kanë shijuar party-n e sotëm duke kënduar dhe kërcyer të gjithë së bashku.

Latest articles

Related articles