“Kam dyshime të dashuria Luiz-Kiara”/Olta bisedon me Dea Mishel (Video)

Në një bisedë me Dea Mishel, Olta ka thënë se ka dyshime për dashurinë e Luizit dhe Kiarës.

Ndërkohë Dea u shpreh se ka zgjedhur të besojë që ata duhen.

Olta shtoi se gjithçka që mendon nuk do t’i thotë në shtëpi, por do i’a thotë Luizit kur të jenë jashtë.

Latest articles

Related articles