“Batutë ordinere”/ Antoneta debaton me Kristin: Ma thuaj në gjuhën shqipe?!(Video)

Një debat të ashpër ka pasur mes Antonetës dhe Kristit.

Teksa Kristi bisedonte me Luizin, Antoneta ndërhyri në bisedë duke pyetur diçka që kishte të bënte me Kristin, por duket se ndërhyrja e Antonetës nuk i pëlqeu Kristit aspak.

Ai përdori një frazë në gjuhën angleze “who the fuck is this gay”. Kjo batutë nga ana e tij, acaroi Antonetën, e cila e quajti të paedukatë dhe i kërkoi që atë batutë t’ia thoshte në shqip.

Kristi i kërkuar të përmbahet dhe i ka thënë se nuk bëhet dot faktorë në shtëpi në këtë formë.

Latest articles

Related articles