Mbështet Luizin, fituesi i “Big Brother Kanada” niset drejt Shqipërisë?!(Video)

Që prej deklaratës së Luizit se frymëzimin për ti futur në kurth Kristin dhe Armaldon në tualet e kishte marrë nga fituesi i BB Kanada, ky i fundit ka dalë hapur duke e mbështetur Luizin.

Në një video të postuar në faqene tij në Tik Tok Kevin Jacobs ka lajmëruar se është nisur drejt Shqipërisë për të mbështetur nga afër Luizin.

Përmes një video të publikuar në TikTok ai tregon padurimin e madh që ka derisa të mbërrijë në Shqipëri, por ende nuk dihet nëse është llogaria e tij zyrtare.

“Po vij në Shqipëri, shihemi në…”, ka shkruar Kevin në një video të publikuar në TikTok ku shihet në aeroport dhe më pas duke udhëtuar në avion.

@kevintejacobs #teamluiz #luizejlli #meluizin #bigbrotheralbaniavip #canada🇨🇦 #albania🇦🇱 ♬ ALBANIAN GANG (Qifteli Rap Beat) – MiriBeatz

Latest articles

Related articles