Këto janë skuadrat që u kualifikuan në Conference League

Conference League në futboll, po bëhet gjithnjë e më interesante.

Dihen skuadrat e kualifikuara në çerekfinale.

Është edhe Baseli me shqiptarët Taialnt Xhaka dhe Andi Zeqiri.

Skuadrat e kualifikuara janë: Lech Poznan, Fiorentina, Baseli, Az Alkmaar, Nice, Anderlech, West Ham dhe Gent.

Latest articles

Related articles