Përlotet vëllai i Armaldos: Çdo ditë takoheshim e pinim kafen bashkë

Sot në “Ftesë në 5” ishte i ftuar Rajmond Kllogjeri, vëllai i banorit të Big Brother Vip Albania, Armaldo Kllogjeri.

Intervista e tij nisi përmes një performance, pasi Rajmondi është pjesë e Ansamblit Kombëtar dhe këngën e ka njësoj pasion si vëllai.

Teksa po ndante kujtime nga fëmijëria me Armaldon, ai u përlot.

“Më ka marrë malli. E kemi punën afër dhe çdo ditë takoheshim e pinim kafen bashkë”, tha ai.

Ai po ashtu tregoi se Armaldo është natyrë më e disiplinuar dhe më e duruar se ai.

Latest articles

Related articles