Luizi i kërkon falje Oltës, ajo e përqafon (Video)

Teksa ka folur me Luizin, Olta është përlotur.

Luizi i ka kërkuar falje dhe është shprehur se ai nuk donte ta bënte të ndihej keq ose ta ulte.

Ai i kërkoi të mos ndihej keq nga fjalët që ata i përdorin në lojë.

Luizi shtoi se nuk ndihet mirë dhe nuk ka kënaqësi nëse ajo ose dikush tjetër qan.

Olta shprehu dëshirën që të jenë bashkë në finale.

Në fund të bisedës Olta i kërkoi Luizit një përqafim.

Latest articles

Related articles