Makina përplas 7-vjeçaren afgane në Shëngjin, shoqërohet në komisariat shoferi

Një vajzë 7 vjecare, pjesë e komunitetit afgan qe po jeton në Shëngjin, ka mbetur e plagosur pasi u perplas ndersa po kalonte rrugen prane hotelit ku qëndron.

Ajo është dërguar për ndihme mjekesore ne spitalin e lezhes dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten. Aksidenti ndodhi ne rrugen hyrese të Shengjinit dhe pas ngjarjes drejtuesi i mjetit eshte shoqeruar ne polici dhe po merret ne pyetje.

Sakaq po hetohen edhe per shkaqet e ketij aksidenti.

Latest articles

Related articles