E FUNDIT/ Plagoset me armë zjarri një person në Librazhd

Plagosje me arme ne Librazhd

Ngjarja është raportuar se ka ndodhur pak minuta më parë. Mësohet se policia ka shpallur në kërkim dy persona.

Ngjarja ka ndodhur në afersi të qëndrës së Librazhdit. I plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka rrethuar perimetrin dhe po bën hetimet.

Latest articles

Related articles