Historia e dhimbshme e Tan Brahimit, si i humbi të dy prindërit në një aksident

I qeshur, me super humor dhe i qetë-këto janë epitetet që e karakterizojnë më së miri banorin e ri të “Big Brother VIP” Tan Brahimi. Të paktën deri tani.

Mirëpo, fatkeqësisht ai mban mbi super një histori të trishtë që ka prekur shumë ndjekësit e tij kur e ka treguar.

Tani ka një histori shumë të dhimbshme që e ka ndarë vetë me ndjekësit kohë më parë kur nuk ishte kaq mediatik.

Në 2013 teksa ishte me prindërit duke udhëtuar, ai bëri aksident. Për fat të keq ata ndërruan jetë, ndërsa Tani vetë shpëtoi por iu desh shumë kohë të merrte veten dhe të afërmit e ruanin se mos bënte ndonjë akt ekstrem pas tragjedisë që i ndodhi, siç tregon ai.

Tani provoi audicionet e Portokallisë dhe fitoi, por kjo erdhi në momentin më të keq, pikërisht kur humbi të dy prindërit.

Megjithatë ai vendosi të shkojë te “Portokallia”. Më pas u bë pjesë e “AlPazar” ku qëndroi për 4 vite dhe u largua pas një përplasjeje me Agron Llakaj.

Latest articles

Related articles